Срђан Фундуп освојио турнир у Какњу

23.09.2019. 10:42
0
ИЗВОР: Срна

Фочански тенисер Срђан Фундуп тријумфовао је на 20. међународном турниру "Камени дворац опен" у Какњу.

Турнир у Какњу игран је у три категорије /до 35, од 35 до 45, и старији 45 година/, а члан Тениског клуба "Фоча" и тренер у том клубу био је најбољи у категорији до 35 година у којој је наступило 15 тенисера из БиХ и Хрватске.

Фундуп је у финалу савладао јуниорског репрезентативца БиХ Мирзу Чабра из Зенице са 2:1 у сетовима.

У мечу пуном квалитетног тениса и великог броја преокрета, Фочак је славио резултатом 4:6, 6:2, 10:8 и тиме још једном показао одличну форму и тениско умијеће.

Фундуп каже да је конкуренција била веома јака и да су мечеви били физички захтјевни с обзиром да је играо и дубл мечеве.

-Финале је било на професионалном нивоу, а многи гледаоци коментарисали су да нас је било уживање гледати. Неизвјесност и велика борба на терену до самог краја меча, у ком је одлучио само један поен-, рекао је Фундуп.

У категорији парова, Фундуп је освојио друго мјесто у пару са Синишом Пејићем из Модриче.

Коментари 0
Повезане вијести
Невино страдали мјештани Челебића и Заваита након осам деценија добили спомен-плочу Невино страдали мјештани Челебића и Заваита након осам деценија добили спомен-плочу
Борбе у Подрињу - Вишеград, Фоча 1992. Борбе у Подрињу - Вишеград, Фоча 1992.
Пожар код Фоче Пожар код Фоче
Најчитаније
  • Дан када је океан прогутао „непотопиви“ Титаник
    12m
    3
  • Освештани темељи будућег Храма Светих апостола Петра и Павла у Подроманији
    15h 10m
    0
  • Сутра исплата мјесечног борачког додатка и накнада корисницима социјалних давања
    19h 43m
    0
  • "Васкршње радости" окупиле најмлађе суграђане (ФОТО)
    20h 39m
    0
  • Осумњичени за убиство у сарајевском насељу Добриња предати тужилаштву
    16h 10m
    0