Српска богатија за 33 бебе

15.06.2024. 11:33
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођене су 33 бебе, од чега 15 дјевојчица и 18 дјечака, потврђено је Срни у породилиштима.

Највише, 16 беба рођено је у породилишту у Бањалуци, по три у Бијељини, Добоју и Градишци, по двије у Источном Сарајеву, Требињу и Невесињу, а по једна у Зворнику и Приједору.

У Бањалуци је рођено шест дјевојчица и 10 дјечака, у Бијељини три дјечака, у Добоју три дјевојчице, у Градишци двије дјевојчице и један дјечак, у Источном Сарајеву два дјечака, у Требињу и Невесињу по један дјечак и по једна дјевојчица, а у Зворнику и Приједору по једна дјевојчица.

Порода није било у породилишту у Фочи.

Коментари 0
Повезане вијести
Дизел сљедеће седмице 3,80 КМ, бензин 3 КМ? Дизел сљедеће седмице 3,80 КМ, бензин 3 КМ?
"Дом за старија лица Хан Пијесак" званично почиње са радом 1. априла "Дом за старија лица Хан Пијесак" званично почиње са радом 1. априла
На снази одлука о избору нове Владе Српске На снази одлука о избору нове Владе Српске
Најчитаније
  • Сарајевско насеље Грбавица вољом политике остало без Срба
    11h 25m
    4
  • Како је Бил Клинтон 1999. године „најавио“ „милосрдног анђела“
    11h 25m
    67
  • Црква у Хаџићима страдала и дизала се са вјерујућим народом
    3h 15m
    7
  • Дизел сљедеће седмице 3,80 КМ, бензин 3 КМ?
    8h 11m
    0
  • Хуманитарна акција за дјечака Марка
    23h 9m
    1