Srpska bogatija za 33 bebe

15.06.2024. 11:33
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođene su 33 bebe, od čega 15 djevojčica i 18 dječaka, potvrđeno je Srni u porodilištima.

Najviše, 16 beba rođeno je u porodilištu u Banjaluci, po tri u Bijeljini, Doboju i Gradišci, po dvije u Istočnom Sarajevu, Trebinju i Nevesinju, a po jedna u Zvorniku i Prijedoru.

U Banjaluci je rođeno šest djevojčica i 10 dječaka, u Bijeljini tri dječaka, u Doboju tri djevojčice, u Gradišci dvije djevojčice i jedan dječak, u Istočnom Sarajevu dva dječaka, u Trebinju i Nevesinju po jedan dječak i po jedna djevojčica, a u Zvorniku i Prijedoru po jedna djevojčica.

Poroda nije bilo u porodilištu u Foči.

Komentari 0
Povezane vijesti
Rođeno 25 beba u Srpskoj Rođeno 25 beba u Srpskoj
Naš grad bogatiji za djevojčicu Naš grad bogatiji za djevojčicu
Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    22h 2m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    3h 3m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    4h 5m
    0
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    21h 48m
    1
  • Firma iz Rogatice oštećena za 1.450 KM zbog zloupotrebe računara
    2h 21m
    0