Стадион Фудбалског клуба „Фамос“ у Војковићима поново на мети вандала

09.12.2022. 14:57
0
ИЗВОР: katera.news

Стадион Фудбалског клуба Фамос у Војковићима поново се нашао на мети вандала.

Непознати починилац или починиоци су покушали да почупају електричне инсталације.

Како су навели из овог клуба случај је пријављен полицији.

Ово није први пут да се стадион "Фамоса" нађе на мети вандала. У јули ове године запаљена је подлога, односно вјештачка трава, чиме је причињена материјална штета.


 

Коментари 0
Повезане вијести
Некада један од најталентованијих играча свијета у Фамосу Некада један од најталентованијих играча свијета у Фамосу
Одрубљена глава са споменика Јосипу Брозу Титу у Словенији Одрубљена глава са споменика Јосипу Брозу Титу у Словенији
Младен Перовић се вратио међу Мотористе Младен Перовић се вратио међу Мотористе
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    5h 49m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    4h 29m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    20h 46m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    5h 29m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    21h 11m
    0