Стара црква у Сарајеву у уторак прославља крсну славу

19.11.2023. 11:45
0
ИЗВОР: katera.news

Стара српска православна црква Светог архангела Михаила и Гаврила на Башчаршији у Сарајеву прославиће у уторак крсну славу храма - Аранђеловдан.

Света литургија почиње у 9.00 часова.

Прославићемо храмовну славу, небеске заштитнике Свете архангеле Михаила и Гаврила и остале силе небеске бестјелесне. Позивамо све вјернике из града Сарајева и Источног Сарајева, али и све остале да сви заједно прославимо овај велики празник – поручили су из ове цркве.

Коментари 0
Повезане вијести
Ела Јовановић отпуштена из болнице након мјесец дана борбе Ела Јовановић отпуштена из болнице након мјесец дана борбе
Ела, која је тешко повријеђена у трамвајској несрећи, ускоро иде кући Ела, која је тешко повријеђена у трамвајској несрећи, ускоро иде кући
Страдање сарајевских љекара – Град у којем је убијена Хипократова заклетва Страдање сарајевских љекара – Град у којем је убијена Хипократова заклетва
Најчитаније
  • Трагична судбина српске принцезе која је имала веома необично име
    3h 27m
    0
  • Потврђена оптужница против мушкарца који је претукао супругу у Источној Илиџи
    5h 49m
    4
  • Егзодус сарајевских Срба остаје трајна опомена и свједочанство страдања
    22h 48m
    5
  • Митрополит Хризостом: Хвала сарајевским Србима за стварање Републике Српске
    22h 13m
    1
  • У Рогоушићима гори сува трава и ниско растиње, ватрогасци на терену
    23h 26m
    0