Старији основци од понедјељка у школама у Српској

09.04.2021. 13:40
0
ИЗВОР: СРНА

Директор Института за јавно здравство Републике Српске Бранислав Зељковић изјавио је да се од понедјељка, 12. априла, у школске клупе враћају основци од 6. до 9. разреда.

Зељковић је, након сједнице Штаба за ванредне ситуације, рекао да ће средњошколци и студенти и даље пратити наставу на даљину, те да је новим мјерама дозвољен рад музеја и галерија.

Он је навео на конференцији за новинаре да се дозвољавају тренинзи аматерских спортских организација, али максимално до 30 лица, док такмичења аматерских спортских организација и даље нису дозвољена.

Када је ријеч о епидемиолошкој ситуацији, Зељковић је рекао да је тренутно период одређене стабилизације, али да је она и даље неповољна. 

Коментари 0
Повезане вијести
Почео упис у први разред средњих школа у јулском уписном року Почео упис у први разред средњих школа у јулском уписном року
Програм предшколске/школске установе пријатељи правилне исхране – промоција здравља Програм предшколске/школске установе пријатељи правилне исхране – промоција здравља
Дан жалости у Српској 4. јула Дан жалости у Српској 4. јула
Најчитаније
  • То нису били људи, већ звијери: Страдање браће Петра и Павла
    12h 53m
    17
  • Увредљива порука против Срба исписана на стамбеној згради у Источној Илиџи
    9h 32m
    12
  • Бранко Блануша кандидат за предсједника Српске, Маринко Божовић за српског члана Предсједништва БиХ
    2h 24m
  • Анђела Вуковић са Пала награђена на међународној научној конференцији у Москви
    23h 8m
    1
  • Луис Кришок именомован за вршиоца дужности високог представника у БиХ
    23h 38m
    1