Stariji osnovci od ponedjeljka u školama u Srpskoj

09.04.2021. 13:40
0
IZVOR: SRNA

Direktor Instituta za javno zdravstvo Republike Srpske Branislav Zeljković izjavio je da se od ponedjeljka, 12. aprila, u školske klupe vraćaju osnovci od 6. do 9. razreda.

Zeljković je, nakon sjednice Štaba za vanredne situacije, rekao da će srednjoškolci i studenti i dalje pratiti nastavu na daljinu, te da je novim mjerama dozvoljen rad muzeja i galerija.

On je naveo na konferenciji za novinare da se dozvoljavaju treninzi amaterskih sportskih organizacija, ali maksimalno do 30 lica, dok takmičenja amaterskih sportskih organizacija i dalje nisu dozvoljena.

Kada je riječ o epidemiološkoj situaciji, Zeljković je rekao da je trenutno period određene stabilizacije, ali da je ona i dalje nepovoljna. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina
Slijedi toplotni talas u Republici Srpskoj Slijedi toplotni talas u Republici Srpskoj
Rođeno 17 beba u Srpskoj Rođeno 17 beba u Srpskoj
Najčitanije
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    16h 26m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    17h 29m
    3
  • Zdravo odrastanje ispred profita: PSS za udaljavanje kladionica od škola
    22h 30m
    0
  • „Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji
    17h 6m
    0
  • Služen pomen povodom 34 godina od zločina nad Srbima u Ratkovićima
    22h 53m
    0