Ставио дрогу у уста и бјежао од полиције

27.06.2022. 13:36
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Бањалучки полицајци ухапсили су С.С. из Теслића јер је, како "Независне" сазнају, у суботу приликом легитимисања у уста убацио ПВЦ провидну врећицу у којој се налазио спид, те се дао у бијег.

- Наведено лице се оглушило о наређење полиције, али је убрзо сустигнуто. С.С је подвргнуто испитивању на присуство опојних дрога у организму и том приликом је утврђено присуство дрога 'АМП' и 'МЕТ', Такође, утврђено је да има 0,32 г/кг алкохола у организму - навели су из Полиције управе Бањалука.

Њега полиција терети за почињењене прекршаје конзумирање опојне дроге, ометање државних органа, привредних друштава и других правних лица у вршењу јавних функција.

О догађају је обавијештен дежурни судија Основног суда у Бањалуци.

Пише: Немања Вукојевић

Коментари 0
Повезане вијести
МУП Српске ухапсио три лица због искориштавања дјеце за порнографију МУП Српске ухапсио три лица због искориштавања дјеце за порнографију
Кладионичарским "дојавама" стекао 108.000 КМ и 16.000 евра Кладионичарским "дојавама" стекао 108.000 КМ и 16.000 евра
Полиција креће у контроле мотора и мотоциклиста Полиција креће у контроле мотора и мотоциклиста
Најчитаније
  • Љевнаић више није директор ОЦ „Јахорина“
    21h 47m
    16
  • Бомбардовање болнице у Касиндолу 1995. године
    3h 20m
    4
  • Дефинисано референдумско питање
    16h 53m
    12
  • Божовић: Општина Источна Илиџа издвојила пола милиона КМ за пронаталитетну политику у овој години
    23h 41m
    0
  • Амерички сан Стефана Симанића
    21h 13m
    0