Stavio drogu u usta i bježao od policije

27.06.2022. 13:36
0
IZVOR: nezavisne.com

Banjalučki policajci uhapsili su S.S. iz Teslića jer je, kako "Nezavisne" saznaju, u subotu prilikom legitimisanja u usta ubacio PVC providnu vrećicu u kojoj se nalazio spid, te se dao u bijeg.

- Navedeno lice se oglušilo o naređenje policije, ali je ubrzo sustignuto. S.S je podvrgnuto ispitivanju na prisustvo opojnih droga u organizmu i tom prilikom je utvrđeno prisustvo droga 'AMP' i 'MET', Takođe, utvrđeno je da ima 0,32 g/kg alkohola u organizmu - naveli su iz Policije uprave Banjaluka.

Njega policija tereti za počinjenjene prekršaje konzumiranje opojne droge, ometanje državnih organa, privrednih društava i drugih pravnih lica u vršenju javnih funkcija.

O događaju je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci.

Piše: Nemanja Vukojević

Komentari 0
Povezane vijesti
Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci
Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce Preventivna kampanja „Oružje ne štiti, oružje ubija“ – edukativna predavanja za osnovce
U Istočnom Novom Sarajevu lice lišeno slobode zbog droge U Istočnom Novom Sarajevu lice lišeno slobode zbog droge
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    13h 26m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    11h 37m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    4h 4m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    15h 9m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    16h 23m
    0