Стефан Миличевић из Сокоца се укључује у хуманитарну акцију за Милоша и породицу Стевановић

31.12.2024. 10:09
0
ИЗВОР: katera.news

Стефан Миличевић из Сокоца придружио се хуманитарној акцији за лијечење нашег суграђанина Милоша Божовића и породице Стевановић, дјечака који је био жртва вршњачког насиља.

Миличевић ће, пратећи утакмице фудбалског клуба Ривер Плејт из Аргентине прикупљати потписе играча и продајом потписаних дресова помоћи Милошу Божовићу и породици Стевановић.

За више информација можете се јавити Стефану путем његовог Инстаграм налога.

Подсјећамо, хуманитарни број 1458 за лијечење нашег суграђанина Милоша Божовића активан је до краја јануара, а позивом на број донирате 1 КМ за наставак његовог лијечење.

Милошу је потребно око 350.000 КМ за наставак лијечања и нову врсту терапије у једној руској клиници у Москви.

Како је Милошева мајка Александра раније рекла, он је још у септембру требало да настави лијечење, али због недостатка финансијских средстава нису отишли у Москву.

Нашем Милошу је сваки дан важан, стога је потребно новац скупити у најкраћем могућем року!

Породици Божовић можете помоћи и уплатом новца на жиро рачун број: 5620128150302396 НЛБ банка Источно Сарајево.

Уплатом из иностранства IBAN: BA 395620128150302590 Александар (Срето) Божовић, Академика Петра Мандић 48, 71123

SWIFT BIC: RAZBBA22 НЛБ банка Милана Тепића бр. 4, 78000 Бањалука

Коментари 0
Повезане вијести
Наш град богатији за два становника Наш град богатији за два становника
Будући средњошколци кликом до школских клупа Будући средњошколци кликом до школских клупа
Данас хуманитарни базар секције „Фармакон“ у Источном Сарајеву Данас хуманитарни базар секције „Фармакон“ у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Стари Брод – зелена гробница (ВИДЕО)
    4h 11m
    6
  • Годишњица убиства двогодишњег Марка
    14h 36m
    2
  • Запечени пуњени кромпир
    4h 44m
    0
  • На данашњи дан рођен велики Миодраг Лазић
    14h 39m
    1
  • Архимандрит Методије сутра служи Свету литургију у храму на Вељинама
    3h 30m
    0