Стигле прве тројке у Сарајеву: Упознајте мајку која је на свијет донијела малене дјевојчице (ВИДЕО)

14.02.2025. 20:14
0
ИЗВОР: vecernjenovosti.ba

Петог фебруара у Сарајеву на свијет су стигле прве тројке у овог 2025. години. Ријеч је о три прекрасне и што је најбитније здраве дјевојчице.

Радост њиховог доласка на свијет жељели смо подијелити са њиховом мамом, као и особљем Клинике за гинекологију и акушерство.

Два дана пошто су цурице стигле на свијет у болници их је посјетила екипа Нове БХ и пожељела им здравље, срећу, безбрижно дјетињство и дуг живот.

Поносна мајка је Амила Вила из Високог.

– Бебе су у инкубатору. Све је добро – рекла је Вила.

Коначну ријеч о именима даће њихов старији брат који их с нестрпљењем очекује. Вила се присјетила тренутка када је сазнала да ће постати мајка тројки, три дјевојчице.

– Мислила сам да се то мени не може десити. Послије пар дана помириш се с тим. Тако је мени од Бога дато. Не знам како ћу их разликовати, мораћу неке наруквице у бојама набавити. Мени су сада све исте – истакла је Вила.

Коментари 0
Повезане вијести
Распоред богослужења за васкршње празнике у Источном Сарајеву и Сарајеву Распоред богослужења за васкршње празнике у Источном Сарајеву и Сарајеву
Ухапшена два лица из Сарајева због изнуде и насилничког понашања Ухапшена два лица из Сарајева због изнуде и насилничког понашања
Годишњица убиства српских дјечака у Хаџићима; Срђан (12) и Сташа (13) убијени док су се играли Годишњица убиства српских дјечака у Хаџићима; Срђан (12) и Сташа (13) убијени док су се иг...
Најчитаније
  • И Трескавица има своје Кошаре
    8h 46m
    7
  • На данашњи дан крунисан Душан Стефан Немањић и проглашена патријаршија
    8h 59m
    0
  • Нерадни дани у Источној Илиџи и Источном Новом Сарајеву
    12h 32m
    0
  • Распоред богослужења за васкршње празнике у Источном Сарајеву и Сарајеву
    15h 43m
    0
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    16h 55m
    0