Страхиња Ерић освојио 87. мјесто у трци на 15 "класично"

11.02.2022. 15:30
0
ИЗВОР: sportdc.net

Паљанин Страхиња Ерић имао је данас свој други наступ на Олимпијским играма у Пекингу.

Наш нордијац је наступио у трци на 15 километара класично, што и није његова дисциплина и не трчи је често, али Олимпијске игре се не пропуштају, тако да је наступио и у данашњој трци.

Заузео је 87. мјесто са временом 48:38.3 што је било 10 минута и 43 секунде спорије од побједника Ива Нисканена.

Финац је узео злато са 23 секунде испред Александера Бољушнова из Русије, те 37 секунди испред Јоханеса Клаеба.

Страхиња Ерић ће наступити још у трци на 50 километара 19. фебруара.

Коментари 0
Повезане вијести
Страхиња Ерић трему претвара у фокус и снагу Страхиња Ерић трему претвара у фокус и снагу
За паљанске олимпијце по 20.000 КМ За паљанске олимпијце по 20.000 КМ
Универзитет у Источном Сарајеву поносан на Ерића и Шљивића Универзитет у Источном Сарајеву поносан на Ерића и Шљивића
Најчитаније
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    21h 32m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    4h 53m
    0
  • Свједочанство мајке Милке Божић о страдању кћерке Зорице
    21h 53m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    8h 45m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    5h 16m
    0