Студенти прикупили више од 100 пакетића за најмлађе суграђане (ФОТО)

26.12.2024. 14:08
0
ИЗВОР: katera.news

Удружења студената Електротехничког факултета у Источном Сарајеву (СТЕЛЕКС), у сарадњи са студентима Машинског факултета, а у оквиру акције" Пакртић више", прикупили су више од 100 пакетића које су предали Удружењу "Оплемени срце".

Такође, дио пакетића, као и поклоне који садрже дидактичке игрице поклонили су специјалном одјељењу за дјецу са потешкоћама у развоју у Основној школи "Јован Дучић" у Касиндолу.

Слика

Фото: СТЕЛЕКС/Инстаграм

- Захваљујемо се Игору Лукићи што ће и ове године одигурати д апекетићи стигну на праву адресу. Велико хвала и нашим професорима, колегам аи свим учесницима у овој акцији - навели су из СТЕЛЕКС-а.

Акцију "Пакетић више" је организовао Студенски парламент Универзитета у Источном Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27. годину Универзитет у Источном Сарајеву: Почело пријављивање кандидата за упис у академску 2026/27...
Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“ Удружење студената „Стелекс“ покреће акцију „Желим поново да упишем ЕТФ“
Хуманитарни базар на Тргу Србије – Заједно за Драгана! Хуманитарни базар на Тргу Србије – Заједно за Драгана!
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    23h 59m
    0
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    5h 0m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    4h 46m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    6h 7m
    0
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    8h 28m
    0