Сударила се два камиона (ФОТО)

12.02.2024. 19:39
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Двије особе повријеђене су у саобраћајној незгоди која се данас око 13 часова догодила у мјесту Гаврићи код Добоја.

Слика

Како се види на фотографијама које су на Фацебооку објавили Ватрогасци Српске, сударила су се два камиона.

Слика

Иначе, теретњаци су саобраћали на магистралном путу Добој-Тузла, а због незгоде на овој релацији био је обустављен саобраћај.

Ратко Богосовац

Коментари 0
Повезане вијести
У Добоју сутра завршница пројекта „Млади као основ за хуманију и солидарнију Републику Српску“ У Добоју сутра завршница пројекта „Млади као основ за хуманију и солидарнију Републику Срп...
Сјећање на 11 страдалих у поплавама 2014. године Сјећање на 11 страдалих у поплавама 2014. године
Нема пресуда за убиство четворо младих Срба ни послије 32 године Нема пресуда за убиство четворо младих Срба ни послије 32 године
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    15h 56m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    15h 42m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    17h 3m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    14h 19m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    12h 11m
    0