Сутра Дан жалости у Српској

02.01.2025. 21:06
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској сутра ће бити Дан жалости због страдања невиних грађана на Цетињу у Црној Гори, одлучила је данас Влада Српске на телефонској сједници.

У складу са одлуком Владе, институције и јавне службе дужне су да заставе спусте на пола копља, а медијски, спортски, културни и сваки други садржаји да буду прилагођени одлуци Владе о проглашењу Дана жалости.

Дванаест особа, међу којима је двоје дјеце, убијено је јуче на Цетињу, док се за живот четворо рањених боре љекари Клиничког центра у Подгорици.

Масовни злочин је починио Ацо Мартиновић, који је потом извршио самоубиство.

Коментари 0
Повезане вијести
Синдикат из РС објавио износ плате: Ево колико зарађује докторица са 37 година радног стажа Синдикат из РС објавио износ плате: Ево колико зарађује докторица са 37 година радног стажа
Од данас на снази одлука о ограничењу марже Од данас на снази одлука о ограничењу марже
Неће доћи до поскупљења регистрације возила у Српској Неће доћи до поскупљења регистрације возила у Српској
Најчитаније
  • Посне кнедле од кромпира
    20h 51m
    58
  • Синдикат из РС објавио износ плате: Ево колико зарађује докторица са 37 година радног стажа
    4h 55m
    0
  • Злато иде ка највећем недјељном паду од 1983. године
    21h 3m
    2
  • Преминуо легендарни Чак Норис
    23h 47m
    1
  • Љепота другог и другачијег: Свјетски дан особа са Даун синдромом
    4h 31m
    0