Сутра до 36 степени, постепени развој облачности

25.08.2024. 14:42
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће у првом дијелу дана бити претежно сунчано, док се послије подне очекује постепени развој облака, а краткотрајни пљускови могући су у брдско-планинским пред‌јелима.

Минимална температура ваздуха биће од 15 до 21, а максимална дневна од 30 до 36 степени Целзијусових, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Дуваће слаб до умјерен вјетар, а у Херцеговини и на планинама повремено јак, сјеверни.

Температура ваздуха измјерена данас у 14.00 часова: Чемерно 27, Гацко, Кнежево и Соколац 29, Сребреница 32, Мркоњић Град, Шипово и Ливно 33, Рибник, Фоча и Сарајево 34, Бањалука, Приједор, Требиње, Билећа, Вишеград, Нови Град, Рудо, Србац, Бихаћ, Тузла, Јајце, Сански Мост и Широки Бријег 35, Бијељина и Добој 36, Градачац 37, Зеница 38, те Мостар 40 степени Целзијусових. 

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и топло, уз постепену облачност и локалне пљускове Сутра сунчано и топло, уз постепену облачност и локалне пљускове
За викенд нестабилно вријеме, локално могуће и непогоде са градом За викенд нестабилно вријеме, локално могуће и непогоде са градом
Сутра сунчано, уз малу облачност и температуру до 39 степени Сутра сунчано, уз малу облачност и температуру до 39 степени
Најчитаније
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева - Јово Јанковић
    22h 21m
    2
  • Козара – епопеја српског страдања
    6h 50m
    4
  • Јелићева: Студије у Русији, а знање за Републику Српску
    5h 9m
    0
  • Пале: Турнир у одбојци на пијеску окупио 16 екипa
    21h 12m
    0
  • Кћерка Бранка Пантелића Пантера, легендарног команданта – „Мој тата је био лудо храбар човјек, био је прави“
    5h 31m
    0