Сутра конференција за новинаре о епидемиолошкој ситуацији

17.08.2020. 14:38
0
ИЗВОР: СРНА

Институт за јавно здравство Републике Српске организоваће сутра у Бањалуци конференцију за новинаре поводом тренутне епидемиолошке ситуације, саопштено је из овог института.

Конференција за новинаре заказана је за 11.00 часова у просторијама Института.

У Српској су током посљедња 24 часа регистрована 44 новозаражена лица, док је преминула једна особа код које је потврђен вирус корона. 

Коментари 0
Повезане вијести
Прошле године пријављено 110 обољелих од туберкулозе Прошле године пријављено 110 обољелих од туберкулозе
На лијечењу 155 лица са тешком акутном респираторном инфекцијом На лијечењу 155 лица са тешком акутном респираторном инфекцијом
Препоруке грађанима за вријеме трајања таласа врућине - шта јести и како се обући Препоруке грађанима за вријеме трајања таласа врућине - шта јести и како се обући
Најчитаније
  • Милан Глуховић на челу приватне клинике „Др. Мачкић“
    18h 31m
    0
  • Експлозија оштетила локал, два аута и бутик
    15h 59m
    0
  • У понедјељак наставак суђења оптуженом за удес у којем је погинуо новинар Горан Маунага
    21h 42m
    0
  • Милена Јоковић свједочила о мучењу и убиству супруга Гојка Јоковића
    15h 28m
    0
  • Да ли је нови директор кренуо у истинску ревизију или шминкања стања у ИРБ РС?
    21h 10m
    0