Представници Института за јавно здравство Републике Српске одржаће сутра у Бањалуци конференцију за новинаре о епидемиолошкој ситуацији.
Конфереција ће бити одржана у просторијама Института са почетком у 11.00 часова, саопштено је из ове установе.
Коментари 0
Повезане вијести
Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурањаТруднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
Кресојевић: Затварање Рудника Љубија још један доказ погубне политике актуелне властиКресојевић: Затварање Рудника Љубија још један доказ погубне политике актуелне власти
Одговорним понашањем купача и управљача купалиштима избјећи несрећеОдговорним понашањем купача и управљача купалиштима избјећи несреће
Најчитаније
Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
12h 54m
0
„Касперијада“ сутра у Палама
22h 16m
0
На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
20h 27m
0
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
23h 59m
0
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић