Сутра облачно и хладно

12.11.2024. 14:22
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ и сутра ће бити облачно и хладно, а на југу претежно сунчано и топлије.

Послије подне се очекује наоблачење које ће увече донијети слабу кишу, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

У ноћи на четвртак падавине ће јачати на југу и југоистоку, киша се очекује у нижим предјелима, а снијег у брдско-планинским.

Дуваће слаб до умјерен вјетар, сјеверни и сјевероисточни.

Јутарња температура ваздуха износиће од минус два до четири, на југу до шест, у вишим предјелима од минус пет, а највиша дневна од пет до 11, на југу до 16, у вишим предјелима од два степена Целзијусова.

Данас је у већини крајева у Републици Српској и ФБиХ облачно, а у Херцеговини и на југозападу сунчано, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха измјерена у 13.00 часова: Бјелашница минус шест, Мраковица и Хан Пијесак нула, Кнежево један, Калиновик два, Мркоњић Град и Чемерно три, Бањалука, Србац и Сребреница четири, Бијељина, Добој, Зворник, Нови Град, Приједор, Рибник, Соколац и Шипово пет, Гацко и Сарајево седам, Вишеград и Рудо осам, Фоча девет, Билећа 14, Мостар и Неум 16 и Требиње 17 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра промјенљиво облачно и топлије Сутра промјенљиво облачно и топлије
Електропривреда Српске одбацила инсинуације о поскупљењу струје Електропривреда Српске одбацила инсинуације о поскупљењу струје
Ко штити старије: Илегални смјештаји, пропусти у домовима Ко штити старије: Илегални смјештаји, пропусти у домовима
Најчитаније
  • Ђајић смијењен због снимка са дрогом (ВИДЕО)
    18h 40m
    11
  • Разбојништво у златари, један од пљачкаша пронађен мртав
    20h 31m
    0
  • Четворица притвореника у Војковићима ступила у штрајк
    10h 1m
    3
  • Потврђена оптужница због насиља у породици у Рогатици
    16h 46m
    0
  • Оглас за посао на Цетињу из 1906: Поред српског, кандидат мора знати и неки од страних језика
    21h 16m
    0