Sutra oblačno i hladno

12.11.2024. 14:22
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH i sutra će biti oblačno i hladno, a na jugu pretežno sunčano i toplije.

Poslije podne se očekuje naoblačenje koje će uveče donijeti slabu kišu, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

U noći na četvrtak padavine će jačati na jugu i jugoistoku, kiša se očekuje u nižim predjelima, a snijeg u brdsko-planinskim.

Duvaće slab do umjeren vjetar, sjeverni i sjeveroistočni.

Jutarnja temperatura vazduha iznosiće od minus dva do četiri, na jugu do šest, u višim predjelima od minus pet, a najviša dnevna od pet do 11, na jugu do 16, u višim predjelima od dva stepena Celzijusova.

Danas je u većini krajeva u Republici Srpskoj i FBiH oblačno, a u Hercegovini i na jugozapadu sunčano, podaci su Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha izmjerena u 13.00 časova: Bjelašnica minus šest, Mrakovica i Han Pijesak nula, Kneževo jedan, Kalinovik dva, Mrkonjić Grad i Čemerno tri, Banjaluka, Srbac i Srebrenica četiri, Bijeljina, Doboj, Zvornik, Novi Grad, Prijedor, Ribnik, Sokolac i Šipovo pet, Gacko i Sarajevo sedam, Višegrad i Rudo osam, Foča devet, Bileća 14, Mostar i Neum 16 i Trebinje 17 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Građani BiH na udaru novih poskupljenja zbog sukoba na Bliskom istoku Građani BiH na udaru novih poskupljenja zbog sukoba na Bliskom istoku
Panična kupovina ubrzava poskupljenje goriva u Srpskoj Panična kupovina ubrzava poskupljenje goriva u Srpskoj
Poskupjele gume i vulkanizerske usluge Poskupjele gume i vulkanizerske usluge
Najčitanije
  • Kako je nastajalo Istočno Sarajevo (I dio)
    12h 50m
    6
  • Sjećanje na neponovljivog Moma Kapora
    21h 26m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Prekršajni nalog zbog prijetnji
    18h 47m
    3
  • Posni đuveč sa gljivama
    20h 8m
    0
  • Kod lica iz Rogatice pronađeno više komada oružja čije je posjedovanje zabranjeno
    19h 1m
    0