Сутра облачно са кишом у већини крајева

19.09.2021. 15:53
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће у већини крајева бити облачно са кишом.

Јутро и прије подне на сјеверозападу, западу и југу облачно, мјестимично са кишом или пљусковима, а у централном појасу и на истоку са сунчаним интервалима, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Послије подне облачно у сјеверним подручјима, местимично са кишом, а локално и нестабилно са пљусковима од централних предјела ка истоку.

На југу увече углавном суво уз промјењљиву облачност.

Вјетар ће бити слаб до умјерен, сјеверног смјера, на моменте и појачан, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура биће од 10 до 16, на југу до 20, а највиша дневна од 14 до 20, на југу 26 степени Целзијусових.

Температура ваздуха измјерена у 14.00 часова: Чемерно 17, Калиновик 18, Соколац, Мраковица, Ливно 19, Хан Пијесак 20, Приједор, Рибник, Шипово, Гацко, Бугојно 22, Фоча, Сарајево, Мостар, Зеница, Тузла 23, Вишеград, Србац 24, Билећа, Требиње, Бањалука 25, Бијељина 26, те Добој 27 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра промјенљиво облачно Сутра промјенљиво облачно
Сутра топлије, на сјеверу магла Сутра топлије, на сјеверу магла
Сутра претежно облачно Сутра претежно облачно
Најчитаније
  • Сјећање на протојерејa-ставрофорa Милорадa Љубинца
    51m
    14
  • Спектакл у режији магистрице Маријане Шеховац
    21h 57m
    4
  • Изгорио спрат куће, пожар изазвале новогодишње лампице
    11h 58m
    0
  • Фонд ПИО: Будући пензионери да се што прије јаве пословницама
    15h 6m
    0
  • Необична кромпир салата
    13h 18m
    0