Сутра облачно уз краће сунчане интервале

23.11.2019. 16:21
0
ИЗВОР: Срна

У Републици Српској и Федерацији БиХ /ФБиХ/ сутра ће бити умјерено до претежно облачно са краћим сунчаним интервалима и температуром до 18 степени Целзијусових.

У јутарњим часовима очекује се умјерено до претежно облачно, око ријека и по котлинама могућа је магла или сумаглица, на планинама слаб мраз, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Током дана више сунчаних периода биће на сјевероистоку и истоку Српске, а на југу Херцеговине може мјестимично пасти мало кише.

Дуваће слаб вјетар, углавном јужних и источних смјерова, а на југу Херцеговине слаб до умјерен југо.

Јутарња температура биће од један до седам, на планинама око минус два, а највиша износиће од 12 до 18, на планинама око осам степени Целзијусових.

Према прогнози Федералног хидрометеоролошког завода данас је било умјерено до претежно облачно вријеме.

Температура у 13.00 часова: Бјелашница нула, Фоча шест, Чемерно седам, Вишеград, Рудо и Соколац осам, Гацко девет, Градишка, Калиновик, Нови Град и Србац 10, Бањалука и Хан Пијесак 11, Мраковица и Ливно 12, Бијељина, Мостар, Бихаћ и Мркоњић Град 13, Сарајево, Билећа, Сребреница и Шипово 14, Добој и Зворник 15, Рибник 16, Требиње 17, Приједор, Тузла и Неум 18 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и топло Сутра сунчано и топло
Сутра промјенљиво облачно, послије подне пљускови и грмљавина Сутра промјенљиво облачно, послије подне пљускови и грмљавина
Сутра сунчано и топло Сутра сунчано и топло
Најчитаније
  • Заборављени коријени: Манастир Црна Река - Тутин (ВИДЕО)
    3h 34m
    0
  • Милош Божовић наставља лијечење у Загребу
    9h 56m
    2
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Милан Шарац
    23h 41m
    6
  • Завршена сједница, предложено друго повећање плата буџетским корисницима у овој години
    22h 48m
    1
  • Организатори Вимблдона казнили Ђоковића
    9h 2m
    0