Сутра пљускови и грмљавина

16.08.2025. 15:00
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити претежно облачно и нестабилно вријеме са пљусковима и грмљавином.

Локално су могући јачи пљускови, праћени грмљавином, те појава града и јак вјетар.

Јутарња температура ваздуха биће од 13 до 19, на југу до 23, а највиша дневна од 28 до 33 степена Целзијусова, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Вјетар ће бити слаб до умјерен, западни и сјеверозападни, а на југу и југозападу сјеверни и сјевероисточни.

У већини предјела данас је сунчано вријеме уз малу до умјерену облачност, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Температура ваздуха у 14.00 часова: Гацко 28, Соколац 29, Мркоњић Град 30, Ливно 31, Приједор и Сарајево 32, Требиње и Зеница 33, Вишеград и Тузла 34, Бањалука 35, Бијељина и Добој 36, те Мостар 37 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Облачно са повременом кишом Облачно са повременом кишом
Сутра претежно облачно Сутра претежно облачно
Наш град јутрос богатији за четири становника Наш град јутрос богатији за четири становника
Најчитаније
  • Симболика божићне пшенице и како је на прави начин посадити
    20h 29m
    1
  • На данашњи дан Република Српска добила првог предсједника
    1h 53m
    39
  • На данашњи дан 1885. изашао први број "Босанске виле"
    13h 6m
    3
  • Претреси на подручју Посушја, Широког Бријега и Пала због кријумчарења и крађа
    21h 1m
    2
  • Зима почиње у недјељу
    16h 50m
    1