Сутра потписивање Меморандума о сарадњи између општине Источна Илиџа и „Форум театра“

08.12.2022. 10:49
0
ИЗВОР: katera.news

Потписивање Меморандума о сарадњи између општине Источна Илиџа и „Форум театра“ заказано је за сутра у 10.00 часова у сали Скупштине општине Источна Илиџа.

- Овај меморандум дио је пројекта „Примјена свеобухватног социо-еколошког и модела заснованог на активном учешћу заједница у елиминацији насиља над женама у БиХ“ и дефинише начине међусобне сарадње у остваривању заједничких циљева и синхронизованог доприноса превенцији насиља над женама, насиља којима су изложена дјеца и млади и постизању већег степена родне равноправности – саопштили су из општине Источна Илиџа.

Из општине Источна Илиџа најавили су и друге редовне активности потписника које ће бити реализоване током и након завршетка пројекта. 

Коментари 0
Повезане вијести
Представници Општине Источна Илиџа на обиљежавању крсне славе општине Пантелеј (ФОТО) Представници Општине Источна Илиџа на обиљежавању крсне славе општине Пантелеј (ФОТО)
Општина Источна Илиџа потписала уговор са фирмом ГП „Пут“ Општина Источна Илиџа потписала уговор са фирмом ГП „Пут“
У Општини Источна Илиџа одржан састанак Форума за безбједност У Општини Источна Илиџа одржан састанак Форума за безбједност
Најчитаније
  • Радомир Нешковић – легендарни командант Летеће рогатичке бригаде
    5h 4m
    16
  • Јавно предузеће „Услужни сервис“ Источна Илиџа запошљава
    20h 48m
    2
  • Слиједи интерни поступак због навода о вријеђању у Источној Илиџи
    22h 59m
    15
  • Посна мусака од поврћа и риже
    4h 43m
    0
  • Источна Илиџа: Против лица поднесен захтјев за покретање прекршајног поступка
    4h 24m
    2