У Републици Српској и ФБиХ сутра ће бити сунчано уз умјерену облачност, са темперетуром ваздуха до 32 степена Целзијусова.
Ујутро ће бити углавном сунчано, око ријека и по котлинама са маглом, током дана топло уз сунчане периоде и постепено наоблачење од запада, а врло слаба киша је могућа током дана понегдје на западу, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.
Јутарња температура ваздуха биће од 14 до 19, у вишим предјелима од 10 степени, а највиша дневна од 26 до 32, у вишим крајевима од 22 степена Целзијусова.
Дуваће слаб вјетар, јужног и југозападног смјера, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода.
Температура ваздуха измјерена у 14.00 часова: Бјелашница 14, Кнежево и Чемерно 23, Соколац, Шипово, Калиновик и Мркоњић Град 24, Гацко, Нови Град, Хан Пијесак, Бихаћ, Јајце и Ливно 26, Приједор, Србац и Сребреница 27, Бањалука, Дрвар и Тузла 28, Добој, Зворник, Требиње, Фоча, Бијељина, Билећа и Бугојно 29, Вишеград, Рудо, Сарајево и Зеница 30, те Мостар 31 степен Целзијусов.