Сутра „Васкршње радости“ у Источној Илиџи

07.05.2024. 12:16
0
ИЗВОР: katera.news

Трећа по реду манифестација „Васкршње радости“ биће организована сутра у 11 часова на Шеталишту „Др Миодраг Лазић“ у Источној Илиџи.

На манифестацији ће учествовати основне школе „Алекса Шантић“, „Јован Дучић“ и „Петар Петровић Његош“, те предшколске установе „Игра ми је храна“, „Нова радост“ и „Машин свијет“.

Такмичење, на тему "Васкрс", обухватаће дисциплине - најбољи литерарни рад за ученике 5. разреда, најбољи ликовни рад за ученике 2. и 3. разреда, најљепше јаје, најтврђе јаје и трчање са јајетом у кашици.

Организатори манифестације Општина Источна Илиџа, СКУД „Војковићи“ и Туристички инфо центар Источна Илиџа обезбиједиће кромне награде за све побједнике.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
У суботу солистички концерт Милице Средојевић у Источној Илиџи У суботу солистички концерт Милице Средојевић у Источној Илиџи
Прелиминарна ранг-листа за додјелу студентских стипендија Општине Источна Илиџа Прелиминарна ранг-листа за додјелу студентских стипендија Општине Источна Илиџа
У Источној Илиџи опљачкана спортска кладионица У Источној Илиџи опљачкана спортска кладионица
Најчитаније
  • Сјећање на злочин у Пиви: У једном дану убијено 520 Срба
    7h 8m
    6
  • „Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву
    4h 28m
    0
  • Центар за континуирану едукацију медицинских сестара отворен данас у Палама
    23h 31m
  • Сјећање на погинуле саборце Другог пјешадијског батаљона
    21h 28m
    0
  • Годишњи концерт Средње музичке школе одржан у Источној Илиџи (ФОТО)
    23h 38m
    0