Сувозач тешко повријеђен у саобраћајној незгоди у Источној Илиџи

08.10.2024. 12:07
0
ИЗВОР: katera.news

На магистралном путу М1-111, у Равногорској улици у општини Источна Илиџа јуче око 14.20 часова догодила се саобраћајна незгода у којој је једно лице задобило тешке тјелесне повреде.

- У саобраћајној незгоди учествовала су два возила „Passat“ којим је управљао Б.Р. из Источне Илиџе и „Škoda“ којим је управљао Р.Д. из Источног Новог Сарајева. Сувозач у возилу шкода задобила је тешке тјелесне повреде констатоване у Јавној здравственој установи Болница „Србија“ у Источном Сарајеву – навели су из Полицијске управе Источно Сарајево.

Увиђај саобраћајне незгоде извршили су полицијски службеници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Источно Сарајево и након документовања предмета, Окружном јавном тужилаштви Источно Сарајево, против возача Б.Р. биће достављен Извјештај о почињенм кривичном дјелу „Угрожаавање јавног саобраћаја“.

Коментари 0
Повезане вијести
„Источно Сарајево фолк-фест“ – друго вече у знаку игре, пјесме и традиције „Источно Сарајево фолк-фест“ – друго вече у знаку игре, пјесме и традиције
„Источно Сарајево фолк-фест“ и вечерас у Источној Илиџи „Источно Сарајево фолк-фест“ и вечерас у Источној Илиџи
Божовић угостио Вука Мичића, шампиона БиХ у олимпијском боксу Божовић угостио Вука Мичића, шампиона БиХ у олимпијском боксу
Најчитаније
  • Свечана литија поводом славе Саборног храма Вазнесења Господњег у Источном Сарајеву
    5h 46m
    0
  • Aкција добровољног давања крви сутра у Источном Новом Сарајеву
    1h 17m
    0
  • Џудо клуб „Рогатица“ освојио 28 медаља на Међународном џудо турниру на Сокоцу
    23h 0m
    0
  • Представљање књиге „Законоправило Светог Саве“ на Филозофском факултету
    7h 12m
    0
  • Дан отворених врата данас у Источном Новом Сарајеву
    10h 11m
    0