Танго из Источног Сарајева већ неколико сезона активно брине о омладинском погону. Након неколико година затишја, Танго је поново кренуо да избацује првотимце из свог омладинског погона и план је да их што више буде у сениорском тиму, као окосница.
Како би их мотивисали за још преданији рад, али им и показали да вјерују у њих, у Тангу су одлучили да почну стипендирати своје најбоље јуниоре, а први који је добио стипендијски уговор је капитен јуниорске екипе, Лазар Драговић.
- Желим да се захвалим клубу на указаном повјерењу. Ово ми значи много, јер ми даје мотив да још више тренирам, још више себе дајем. Надам се да ће бити више прилике и у сениорском тиму, и да покажем шта знам - рекао је Лазар Драговић приликом потписивања уговора.
Мирко Чампара је истакао да је Лазар Драговић један од играча који је растао уз Танго. Још прије три године је стигао у јуниорску селекцију, тада значајно млађи од ривала на терену, али је успио да се избори са конкуренцијом и покаже да има "штофа" за првотимца.
- Као што сам рекао раније, Танго се труди да направи школу футсала, већ три сезоне учествујемо у највишем рангу такмичења. Није било лако организовати све те дјечаке који играју и фудбал. Трпили смо одређени притисак, јер смо у првој години играли са играчима који су и по три године млађи од конкуренције. Било је мукотрпно, није се било лако носити са старијим играчима, требало је све то издржати. Лазар је један од њих који је све то издржао и Танго је одлучио да га стипендира, зна шта значи Танго. Желимо да га стипендирамо како би он могао максимално да се посвети футсалу - рекао је Мирко Чампара.