Тениски клуб „Војковићи“ освојио седам медаља у „Зетри“

26.11.2022. 19:14
0
ИЗВОР: katera.news

У сарајевској „Зетри“ данас је почео тениски турнир под називом „Open tour“ у организацији клуба „Босна“.

На овом такмичењу наступило је преко 100 такмичара, а Источну Илиџу су представили такмичари из тениског клуба „Војковићи“.

Титула најбољој екипи припала је клубу „Војковићи“ из Источне Илиџе.

Носиоци златних медаља из овог клуба су Сара Тосовић, Феђа Османовић,Нађа Лучић и Новак Јањић.

Сребрену медаљу освојио је Митар Џајић, а бронзани су били Милица Рудуљић и Лазар Лучић.

Тренер Милан Рудуљић изразио је велико задовољство због резултата, те истакао како се и сутра нада успјесима својих такмичара.

Слика

Фото: Уступљена фотографија

Андрија Мичић, Ана Тосовић, Немања Сикима и Сара Тосовић сутра ће покушати доћи до нових запажених резултата.

Коментари 0
Повезане вијести
Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био тенисер Ко је био Ролан Гарос? Tениски рекет спасао човјека по коме турнир носи име, иако није био...
Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса Српска тенисерка Александра Крунић у финалу Роланд Гароса
Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос Александра Крунић и Ана Данилина у полуфиналу Ролан Гарос
Најчитаније
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    22h 19m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    19h 51m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    3h 12m
    0
  • Свједочанство мајке Милке Божић о страдању кћерке Зорице
    20h 12m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    7h 4m
    0