Teniski klub „Vojkovići“ osvojio sedam medalja u „Zetri“

26.11.2022. 19:14
0
IZVOR: katera.news

U sarajevskoj „Zetri“ danas je počeo teniski turnir pod nazivom „Open tour“ u organizaciji kluba „Bosna“.

Na ovom takmičenju nastupilo je preko 100 takmičara, a Istočnu Ilidžu su predstavili takmičari iz teniskog kluba „Vojkovići“.

Titula najboljoj ekipi pripala je klubu „Vojkovići“ iz Istočne Ilidže.

Nosioci zlatnih medalja iz ovog kluba su Sara Tosović, Feđa Osmanović,Nađa Lučić i Novak Janjić.

Srebrenu medalju osvojio je Mitar Džajić, a bronzani su bili Milica Ruduljić i Lazar Lučić.

Trener Milan Ruduljić izrazio je veliko zadovoljstvo zbog rezultata, te istakao kako se i sutra nada uspjesima svojih takmičara.

Slika

Foto: Ustupljena fotografija

Andrija Mičić, Ana Tosović, Nemanja Sikima i Sara Tosović sutra će pokušati doći do novih zapaženih rezultata.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ko je bio Rolan Garos? Teniski reket spasao čovjeka po kome turnir nosi ime, iako nije bio teniser Ko je bio Rolan Garos? Teniski reket spasao čovjeka po kome turnir nosi ime, iako nije bio...
Srpska teniserka Aleksandra Krunić u finalu Roland Garosa Srpska teniserka Aleksandra Krunić u finalu Roland Garosa
Aleksandra Krunić i Ana Danilina u polufinalu Rolan Garos Aleksandra Krunić i Ana Danilina u polufinalu Rolan Garos
Najčitanije
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    3h 14m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    1h 20m
    3
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    9h 15m
    0
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    10h 11m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    11h 13m
    0