Тешка незгода у Добоју, повријеђене три особе

28.11.2023. 21:45
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Три лица повријеђена су вечерас у судару два аутомобила на раскрсници добојских улица Светог Саве и Николе Пашића, речено је Срни из Полицијске управе Добој.

Повријеђени су возач и сувозач у аутомобилу "пасат" и возач аутомобила "опел".

Из полиције су навели да су повријеђена лица упућена у добојску болницу.

Саобраћајна незгода догодила се у 19.15 часова и у току је полицијски увиђај.

Коментари 0
Повезане вијести
Сарајево: Трамвај ударио пјешака Сарајево: Трамвај ударио пјешака
Аутомобил ударио дијете у Сарајеву Аутомобил ударио дијете у Сарајеву
Двије бебе испале из колица, превезене у Ургентни центар Двије бебе испале из колица, превезене у Ургентни центар
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    16h 1m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    15h 47m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    17h 8m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    14h 24m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    12h 16m
    0