Торта за градоначелницу Сарајева

09.01.2024. 17:10
0
ИЗВОР: srna.rs

Градоначелник Источног Сарајева Љубиша Ћосић данас је градоначелнику Сарајева Бењамини Карић послао пакет са 32 комада торте, уз образложење да то није провокација већ искрена намјера да се покаже поштовање.

- Од нечега се мора почети - рекао је Ћосић Срни.

Овај гест је појаснио тиме да Карићева, за разлику од неких својих суграђана, данас у Источном Сарајеву није присуствовала најслађој прослави Дана Републике Српске, те су одлучили да јој пошаљу својеврсан поклон.

- За њу смо одвојили по један комад сваке од 32 торте направљене поводом 32. рођендана Републике Српске - рекао је Ћосић.

Ћосић је нагласио да то није провокација.

- Ово је искрена намјера да покажемо да се поштујемо и да почнемо да се узајамно радујемо срећи онога другога - образложио је Ћосић.

Коментари 0
Повезане вијести
Ћосић: Хитно уредити најопасније дионице пута Ћосић: Хитно уредити најопасније дионице пута
Ћосић: Потребно формирати одјељење САЈ-а у Источном Сарајеву Ћосић: Потребно формирати одјељење САЈ-а у Источном Сарајеву
Подршка општини Трново од 230.000 КМ Подршка општини Трново од 230.000 КМ
Најчитаније
  • Страшна несрећа на ауто-путу: Погинуле мајка и беба из БиХ
    10h 11m
    0
  • На данашњи дан умрла Милунка Савић
    14h 23m
    0
  • Пети октобар 25 година касније - дан који је промијенио Србију
    14h 18m
    4
  • У Чаклама сутра парастос убијеним српским борцима
    11h 15m
    3
  • Страдање херцеговачких Срба у Великом рату: Терор који су покушали да заташкају
    14h 33m
    5