Трагично преминуо син политичарке Санде Рашковић Ивић

20.01.2022. 13:24
0
ИЗВОР: Катера

Син српске политичарке Санде Рашковић Ивић трагично је преминуо јутрос у Београду, пренијели су медији из Србије.

Према незваничним наводима, младић је скочио кроз прозор стана, на петом спрату зграде у којој је живио.

Хитна помоћ је приликом доласка на лице мјеста, испред зграде у Улици 27. марта у Београду, могла само да константује смрт двадесетчетворогодишњег Ј.И.

Према првим информацијама ради се о самоубиству, каже за Танјуг Виши јавни тужилац Ненад Стефановић.

Он појашњава да је на лицу места полиција обавила увиђај, те да нису уочени трагови насиља, нити преметачине у стану у којој је преминули младић боравио.

Слика

Санда Рашковић Ивић/Фото: tacno.net

Више јавно тужилаштво у Београду наложило је обдукцију и обављање токсиколошких анализа.

Медији спекулишу да је Ј.И. наводно прије два мјесеца такође покушао суицид.

Санда Рашковић Ивић је некадашњи предсједник Демократске странке Србије (ДСС) и актуелни потпредсједник Народне странке.

Санда Рашковић Ивић је психијатар, психотерапеут и бивши народни посланик. Била је комесар за избјеглице, предсједник Координационог центра за Косово и Метохију.

Коментари 0
Повезане вијести
Србија вечерас против Италије за финале Европског првенства Србија вечерас против Италије за финале Европског првенства
Мистериозна смрт Драге Димитријевић Митрићевић и дан данас није расвијетљена (ФОТО) Мистериозна смрт Драге Димитријевић Митрићевић и дан данас није расвијетљена (ФОТО)
На данашњи дан рођен Сава Шумановић - сликао боље и од Сезана На данашњи дан рођен Сава Шумановић - сликао боље и од Сезана
Најчитаније
  • Два лица лишена слободе због почињених више кривичних дјела
    18h 5m
    0
  • Мистериозна смрт Драге Димитријевић Митрићевић и дан данас није расвијетљена (ФОТО)
    29m
    0
  • Саша и Љена, муж и жена који су уградили животе у темеље Републике Српске
    14h 43m
    6
  • На данашњи дан рођен Сава Шумановић - сликао боље и од Сезана
    23h 53m
    0
  • Каран: Смрт Александра Томића наступила механичким путем и била убилачког поријекла
    18h 44m
    1