Трговачки ланац МЕРЕ у Источном Сарајеву помјерио затварање за 15. фебруар

31.01.2023. 21:27
0
ИЗВОР: katera.news

Руски трговачки ланац МЕРЕ, који је у мају прошле године започео своје пословање у БиХ отварањем првог продајног објекта у Источном Сарајеву, радиће до 15. фебруара.

Како су навели из ове компаније, ову одлуку су донијели због купаца.

- Због наших драгих сталних купаца одлучено је да продужимо затварање објекта до 15. 2. 2023. године. Посјетите нас и пронађите много артикала који ће бити на распродаји – саопштили су из МЕРЕ-а.

Коментари 0
Повезане вијести
Драгић: Да ли је Источно Сарајево сигуран град за живот? Драгић: Да ли је Источно Сарајево сигуран град за живот?
Бабаљ: Источно Сарајево не смије постати сигурна кућа за организовани криминал Бабаљ: Источно Сарајево не смије постати сигурна кућа за организовани криминал
Божовић: Полиција да заштити становнике Источног Сарајева Божовић: Полиција да заштити становнике Источног Сарајева
Најчитаније
  • Рањен мушкарац у пуцњави у Источном Новом Сарајеву
    23h 29m
    31
  • Синовљев епитаф за оца Ристу Анђића
    9h 40m
    7
  • Шеховац: Полиција на терену ради на проналаску починилаца криминалних дјела
    7h 3m
    15
  • У току рад на расвјетљавању кривичног дјела „Тешко убиство“ у покушају
    12h 34m
    1
  • Грађани против апартманизације Јахорине
    23h 40m
    9