Trgovački lanac MERE u Istočnom Sarajevu pomjerio zatvaranje za 15. februar

31.01.2023. 21:27
0
IZVOR: katera.news

Ruski trgovački lanac MERE, koji je u maju prošle godine započeo svoje poslovanje u BiH otvaranjem prvog prodajnog objekta u Istočnom Sarajevu, radiće do 15. februara.

Kako su naveli iz ove kompanije, ovu odluku su donijeli zbog kupaca.

- Zbog naših dragih stalnih kupaca odlučeno je da produžimo zatvaranje objekta do 15. 2. 2023. godine. Posjetite nas i pronađite mnogo artikala koji će biti na rasprodaji – saopštili su iz MERE-a.

Komentari 0
Povezane vijesti
Danas svečana promocija diplomiranih i master muzičara Danas svečana promocija diplomiranih i master muzičara
Za završetak Sabornog hrama u Istočnom Novom Sarajevu biće odobreno tri miliona KM Za završetak Sabornog hrama u Istočnom Novom Sarajevu biće odobreno tri miliona KM
„Beerka“ ponovo stiže: od 12. do 14. juna u Istočnom Sarajevu „Beerka“ ponovo stiže: od 12. do 14. juna u Istočnom Sarajevu
Najčitanije
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Zavala (Popovo polje)
    13h 25m
    0
  • Krađa u Sokocu: Ukraden novčanik sa ličnim dokumentima i novcem
    11h 55m
    0
  • Hercegovina ne zaboravlja Blagoja Bratića: Grof koji je sačuvao Pelea
    12h 59m
    0
  • Lice oštetilo automobil na parking-prostoru u Istočnoj Ilidži
    11h 29m
    0
  • Božović: Nagrade učenicima kao podsticaj za dalji rad i uspjeh
    7h 28m
    1