„Тројка из блока“ почетком септембра у Источном Новом Сарајеву

29.08.2022. 13:29
0
ИЗВОР: katera.news

Шести по реду хуманитарни турнир „Тројка из блока“ у Источном Новом Сарајеву одржаће се у уторак, 6. септембра на кошаркашким теренима у парку Гаврило Принцип.

Иако је првобитно планирано да се хуманитарни турнир одржи 27. августа, због најављених лоших временских услова одржавање турнира је помјерено за уторак, 6. септембар.

Турнир почиње у 19 часова, цијена учешћа износи 5 КМ, а у случају лоших временских услова и у уторак, турнир ће се одржати у старој Дворани СРЦ Славија.

Из хуманитарне организације "Срби за Србе" истакли су да очекују незабораван спектакл у о коме ће се причати широм Републике Српске. 

- Да бисмо наставили да шутирамо тројке, правимо добру забаву и ширимо дух братољубља позивамо вас да подржите „Тројку из блока“ и учествујете на турниру као шутер, донатор или спонзор - поручили су из ове организације.

Коментари 0
Повезане вијести
Претреси у Источном Новом Сарајеву и на Палама у оквиру истраге покушаја убиства Претреси у Источном Новом Сарајеву и на Палама у оквиру истраге покушаја убиства
Међународни дјечији фудбалски турнир током викенда у Источном Новом Сарајеву Међународни дјечији фудбалски турнир током викенда у Источном Новом Сарајеву
У току пријаве за септембарске уличне трке „Атлетист 5К“ у Источном Сарајеву У току пријаве за септембарске уличне трке „Атлетист 5К“ у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Паја Јовановић - На платнима сачувао идентитет српског народа
    23h 27m
    0
  • Валентина Терешкова, текстилна радница и прва жена у свемиру
    15h 20m
    0
  • Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
    12h 18m
    2
  • Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона"
    22h 20m
    0
  • Пригодан поклон Општини Источна Илиџа као знак захвалности за помоћ ученицима
    20h 44m
    0