Туча након утакмице Славије и Жељезничара (ВИДЕО)

20.03.2021. 19:20
0
ИЗВОР: Sportdc.net

Славија и Жељезничар из Бањалуке су подијелили по бод у утакмици 18. кола Прве лиге Републике Српске одигравши 1:1.

Била је то поприлично слаба утакмица, као и обично у Источном Сарајеву. Гости су повели у 47. минуту лијепим голом Џомбића, да би потом промашили пенал у 80. минуту.

И онда у судијској надокнади времена Стефан Арбиња из пенала погађа за 1:1.

Након утакмице дошло је до велике туче. Нервозни су били и једни и други читав меч, а све је кулиминирало на крају када је Славија постигла изједначујући гол што се није свидјело гостима, а све је почело добацивањем некога од играча који су изашли из игре и сјели на клупу са фудбалерима Славије у терену, да би се касније разбуктало.