Tuča nakon utakmice Slavije i Željezničara (VIDEO)

20.03.2021. 19:20
0
IZVOR: Sportdc.net

Slavija i Željezničar iz Banjaluke su podijelili po bod u utakmici 18. kola Prve lige Republike Srpske odigravši 1:1.

Bila je to poprilično slaba utakmica, kao i obično u Istočnom Sarajevu. Gosti su poveli u 47. minutu lijepim golom Džombića, da bi potom promašili penal u 80. minutu. 

I onda u sudijskoj nadoknadi vremena Stefan Arbinja iz penala pogađa za 1:1. 

Nakon utakmice došlo je do velike tuče. Nervozni su bili i jedni i drugi čitav meč, a sve je kuliminiralo na kraju kada je Slavija postigla izjednačujući gol što se nije svidjelo gostima, a sve je počelo dobacivanjem nekoga od igrača koji su izašli iz igre i sjeli na klupu sa fudbalerima Slavije u terenu, da bi se kasnije razbuktalo.

Video: Sportdc.net 

Komentari 0
Povezane vijesti
Slavija pobjedom protiv Veleža okončala jesenji dio sezone Slavija pobjedom protiv Veleža okončala jesenji dio sezone
Fudbaleri "Slavije" u subotu dočekuju ekipu "Veleža" iz Nevesinja Fudbaleri "Slavije" u subotu dočekuju ekipu "Veleža" iz Nevesinja
Slavija obezbijedila plasman u osminu finala Kupa Bosne i Hercegovine Slavija obezbijedila plasman u osminu finala Kupa Bosne i Hercegovine
Najčitanije
  • Ovo mora da zna svaki Srbin koji slavi Svetog Nikolu
    22h 11m
    1
  • Sarajevski Srbi decenijama sahranjivani na mjestu gdje su danas zajedničke institucije
    1h 19m
    4
  • Odlazak dječaka sa ratne fotografije “Srpska majka”
    1h 18m
    2
  • Francetićeve ustaše zvjerski ubile članove porodice Simović
    1h 16m
    8
  • Bacajte keksiće, psi se plaše petardi
    13h 36m
    30