Tuča nakon utakmice Slavije i Željezničara (VIDEO)

20.03.2021. 19:20
0
IZVOR: Sportdc.net

Slavija i Željezničar iz Banjaluke su podijelili po bod u utakmici 18. kola Prve lige Republike Srpske odigravši 1:1.

Bila je to poprilično slaba utakmica, kao i obično u Istočnom Sarajevu. Gosti su poveli u 47. minutu lijepim golom Džombića, da bi potom promašili penal u 80. minutu.

I onda u sudijskoj nadoknadi vremena Stefan Arbinja iz penala pogađa za 1:1.

Nakon utakmice došlo je do velike tuče. Nervozni su bili i jedni i drugi čitav meč, a sve je kuliminiralo na kraju kada je Slavija postigla izjednačujući gol što se nije svidjelo gostima, a sve je počelo dobacivanjem nekoga od igrača koji su izašli iz igre i sjeli na klupu sa fudbalerima Slavije u terenu, da bi se kasnije razbuktalo.