Турнир у мјешовитој одбојци 6. јула у Трнову

17.06.2025. 10:41
0
ИЗВОР: katera.news

У оквиру „Петровданских спортских свечаности“ у Трнову ће бити одржан и турнир у мјешовитој одбојци у недјељу, 6. јула.

Турнир ће се одржати у фискултурној сали Основне школе „Свети Сава“ у Трнову са почетком у 9.00 часова.

Мјешовита одбојка укључује по два мушкарца и двије жене у екипи, а дозвољен је само један професононалац, односно само један регистрован играч у Савезу да је претходну сезону наступао у лигама (БиХ, Република Српска, ФБиХ).

Како су организатори најавили, наградни фонд износи 1.000 КМ, те је за првопласирану екипу обезбијеђено 500 КМ, за другопласирану 300 КМ, док је за освајаче трећег мјеста планирано 200 КМ.

Пријаве су могуће на бројеве телефона 066/ 470-7 57 или 066/ 110- 509.

„Петровданске спортске свечаности“ организују се поводом Дана и крсне славе општине Трново – Петровдана.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Боксерски спектакл у Источном Сарајеву: Распоред свих борби Боксерски спектакл у Источном Сарајеву: Распоред свих борби
Општина Трново организује бесплатно клизање за дјецу до 14 година Општина Трново организује бесплатно клизање за дјецу до 14 година
Трново: Мирјана Голијанин прва допливала до Часног крста Трново: Мирјана Голијанин прва допливала до Часног крста
Најчитаније
  • Земљотрес у околини Сарајева
    15h 18m
    0
  • Јасеновац - огледало живота и смрти (ВИДЕО)
    21h 31m
    4
  • Преминула Јована Марић, истакнути музички педагог и диригент
    2h 18m
    0
  • Утврђени докази о планском истребљењу цивила
    20h 35m
    4
  • Народни обичаји за Мали Васкрс
    15h 53m
    0