Turnir u mješovitoj odbojci 6. jula u Trnovu

17.06.2025. 10:41
0
IZVOR: katera.news

U okviru „Petrovdanskih sportskih svečanosti“ u Trnovu će biti održan i turnir u mješovitoj odbojci u nedjelju, 6. jula.

Turnir će se održati u fiskulturnoj sali Osnovne škole „Sveti Sava“ u Trnovu sa početkom u 9.00 časova.

Mješovita odbojka uključuje po dva muškarca i dvije žene u ekipi, a dozvoljen je samo jedan profesononalac, odnosno samo jedan registrovan igrač u Savezu da je prethodnu sezonu nastupao u ligama (BiH, Republika Srpska, FBiH).

Kako su organizatori najavili, nagradni fond iznosi 1.000 KM, te je za prvoplasiranu ekipu obezbijeđeno 500 KM, za drugoplasiranu 300 KM, dok je za osvajače trećeg mjesta planirano 200 KM.

Prijave su moguće na brojeve telefona 066/ 470-7 57 ili 066/ 110- 509.

„Petrovdanske sportske svečanosti“ organizuju se povodom Dana i krsne slave opštine Trnovo – Petrovdana.

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Internacionalni karate turnir „Slavija open“ 16. maja u Istočnom Sarajevu Internacionalni karate turnir „Slavija open“ 16. maja u Istočnom Sarajevu
U čast Srećka Forcana odigran memorijalni košarkaški turnir u Rogatici U čast Srećka Forcana odigran memorijalni košarkaški turnir u Rogatici
Bokserski spektakl u Istočnom Sarajevu: Raspored svih borbi Bokserski spektakl u Istočnom Sarajevu: Raspored svih borbi
Najčitanije
  • Grad Katera u Bosni
    9h 52m
    7
  • Mirončuk Sergej Aleksandrovič, ruski dobrovoljac koji je dao život za Republiku Srpsku (FOTO)
    2h 12m
    23
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    22h 22m
    3
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    10h 51m
    0
  • Izrečena presuda Kecmanovićima: Roditelji dječaka ubice idu u zatvor
    7h 58m
    0