Турски држављанин изгубио лава у Будви, полиција га пронашла (ВИДЕО)

31.01.2022. 19:22
0
ИЗВОР: rs.sputniknews.com

Полиција ради на утврђивању околности како је младунче лава у власништву страног држављанина које се јутрос изгубило између Лапчића и Марковића у Будви уопште ушло у Црну Гору.

Уколико се утврди да је лав доведен у Црну Гору мимо прописа, поступаће се у складу са законом, саопштили су из полиције, преноси РТЦГ.

Из Еколошке инспекције су рекли да засад немају све информације, те да су они дописом информисали полицију да се лав налази у Будви.

Црногорски медији објавили су да се данас лав Симба, власништво турског држављанина, изгубио у Будви.

Полиција је саопштила да је младунче лава веома брзо пронађено и да је „у сигурним рукама“.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Брату Мила Ђукановића тридесет дана притвора Брату Мила Ђукановића тридесет дана притвора
Ацо Ђукановић ухапшен због недозвољеног држања оружја Ацо Ђукановић ухапшен због недозвољеног држања оружја
Како су Копривице вратиле мошти Светог Харалампија у манастир Морачу Како су Копривице вратиле мошти Светог Харалампија у манастир Морачу
Најчитаније
  • Стријелац кажњава грешку (Дванаест жигосаних, прича трећа)
    4h 16m
    7
  • Како је настала најпознатија фотографија на свијету
    4h 9m
    51
  • Ученице Гимназије „Калиновик“ освојиле прва два мјеста на Регионалном такмичењу из руског језика
    10h 2m
    0
  • Годишњица проглашења Милана Oбреновића за краља
    12h 28m
    52
  • Олимпијски центар „Јахорина“ дијели добит: Рогатици 72.000 КМ за опремање учионица
    6h 41m
    2