У БиХ сутра облачно и суво уз краће сунчане периоде

12.10.2022. 20:12
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и ФБиХ сутра се очекује умјерено до претежно облачно и углавном суво вријеме уз краће сунчане периоде, а слаба киша ће падати само понегдје.

На југу ће бити сунчаније у првом дијелу дана, а послије подне уз повремену кишу или пљускове, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Дуваће слаб вјетар, сјеверног и сјевероисточног смјера, подаци су Федералног хидрометеоролошког завода.

Јутарња температура ваздуха износиће од девет до 15, у вишим предјелима од шест, а дневна од 16 до 22, у вишим предјелима од 13 степени Целзијусових.

Температура ваздуха измјерена у 14 часова: Калиновик и Мраковица 13, Кнежево 14, Соколац 15, Гацко и Дринић 17, Мркоњић Град, Невесиње и Рибник 18, Зворник, Вишеград, Нови Град и Рудо 19, Бањалука, Бијељина, Добој и Приједор 20 и Билећа 22 степена Целзијусова.

Коментари 0
Повезане вијести
Најскупљи аутомобил у БиХ прошле године плаћен 430.000 КМ Најскупљи аутомобил у БиХ прошле године плаћен 430.000 КМ
Какав расплет очекује БиХ: ЕУ тражи да институције докажу да могу да функционишу Какав расплет очекује БиХ: ЕУ тражи да институције докажу да могу да функционишу
Почела сједница о смјени српског кадра Почела сједница о смјени српског кадра
Најчитаније
  • Пажња: Натпис „21.мај 2025. и kill“ на школској клупи у ОШ „Свети Сава“
    21h 12m
    0
  • Ристо Бозало нуди инструкције за основце, средњошколце и студенте
    6h 28m
    0
  • Нестанак Божа Лопатића: Цивилна заштита Источног Старог Града организовала опсежну потрагу
    23h 46m
    4
  • Душанов законик данас пуни 676 година
    8h 15m
    6
  • Испред школе "Свети Сава" појачано присуство полиције због пријетеће поруке
    8h 50m
    3