У Бихаћу преминула жена која је била на респиратору

23.05.2020. 15:43
0
ИЗВОР: Srpska.info

У Кантоналној болници “Др. Ирфан Љубијанкић” у Бихаћу јуче је преминула жена која је била заражена корона вирусом, потврдио је за Klix директор болнице Хајрудин Хавић.

Преминула је жена рођена 1941. године из Цазина и била је прикључена на механичку вентилацију.

– Преминула је нажалост јуче умрла. Имала је дијабетис и била је на лијековима. Била је петнаестак дана на респиратору – казао је Хавић.

Подсјетимо да је у ФБиХ у посљедња 24 сата регистровано осам нових случајева заразе, од чега је седам забиљежено у Тешњу, а један у Трнову.

До сада је у БиХ преминуло 137 особа чија смрт се доводи у везу са корона вирусом.

Коментари 0
Повезане вијести
Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској
Против исламисте Адила Ћенановића поднесен извјештај тужилаштву Против исламисте Адила Ћенановића поднесен извјештај тужилаштву
Српска породица у Бихаћу изложена пријетњама Српска породица у Бихаћу изложена пријетњама
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    16h 34m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    17h 51m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    18h 12m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    15h 56m
    0
  • Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
    19h 23m
    0