У Источном Сарајеву почињу „Дани тикве“

27.09.2021. 21:24
0
ИЗВОР: СРНА

У Источном Сарајеву ће 9. и 10. октобра, на платоу испред Тржног центра „ Бинго“, бити одржана манифестација „Дани тикви“.

"Дане тикве" осми пут организује Удружење грађана "Пробуди се" из Источног Сарајева, а овогодишња манифестација почеће у суботу, 9. октобра, у 9 часова изложбом пољопривредних производа и рукотворина почиње манифестације.

У 10.00 часова је планиран дефиле мажореткиња из Херцег Новог и дјеце „Обуцимо бојене јесени“ од Шеталишта др Миодраг Лазић до платоа испред Тржног центра „Бинго“.

Званично отварање ове манифестације планирано је у 12.00 часова.

У 14.00 часова биће вагање тикава и избор највећег, најдубљег и најљепшег плода тикве, а у 15.00 часова проглашење побједника, који ће освојити награду у износу од 200 КМ.

У недјељу, 10. октобра, биће одржан пијачни дан.

Коментари 0
Повезане вијести
Почињу „Дани Жељка Грујића“ у Палама Почињу „Дани Жељка Грујића“ у Палама
У Источном Сарајеву одржана манифестација "Крени пјесмо, а Боже помози" У Источном Сарајеву одржана манифестација "Крени пјесмо, а Боже помози"
Удружењe "Митров данак" организује своју трећу манифестацију Удружењe "Митров данак" организује своју трећу манифестацију
Најчитаније
  • Ратна стаза Зековића с Романије
    7h 32m
    2
  • Тешка саобраћајна несрећа на Врацима, погинула дјевојка
    7h 46m
    0
  • ПУ Источно Сарајево: Завршен увиђај саобраћајне несреће на Врацима
    6h 51m
    0
  • Свети Петар Дабробосански – заштитник града Источно Сарајево
    6h 7m
    1
  • Опљачкана бензинска пумпа у Источној Илиџи
    5h 23m
    0