У кућној изолацији 15, а у карантину шест лица

13.04.2020. 10:08
0
ИЗВОР: СРНА

На подручју општине Рогатица у кућној изолацији налази се 15 лица с циљем спречавања ширења вируса корона, а у карантину у Дому здравља "Др Синиша Миљешић" шест лица која су допутовала из иностранства.

Директор Дома здравља Синиша Миљешић рекао је данас да је завршен надзор код 142 лица која су 14 дана провела у кућној изолацији.

Миљешић је истакао да је неколико возача рогатичких привредних субјеката, који возе преко границе, обавезано да се по повратку у земљу у року 24 часа пријаве у Дом здравља ради стављања под здравствени надзор.

Коментари 0
Повезане вијести
Прелић уприличио пријем за чланове Управног одбора Удружења „Романија“ Прелић уприличио пријем за чланове Управног одбора Удружења „Романија“
Рогатица: На свечаној сједници уручене награде и признања Рогатица: На свечаној сједници уручене награде и признања
Упозорење грађанима – забрана паљења ватре на отвореном Упозорење грађанима – забрана паљења ватре на отвореном
Најчитаније
  • Ратна стаза Зековића с Романије
    8h 7m
    2
  • Предложен притвор за мушкарца који је пријетио мајци у Источном Новом Сарајеву
    13h 28m
    3
  • Дан српског јединства, слободе и националне заставе
    16h 20m
    0
  • „CITY MOBIL“ : Оглас за посао
    13h 43m
    0
  • Агата Кристи - најпродаванији аутор детективских романа свих времена
    6h 29m
    0