У недјељу шетња пјешачком стазом до врела Миљацке у Палама

19.06.2024. 12:10
0
ИЗВОР: katera.news

Туристичка организација града Источно Сарајево позива све љубитеље природе да учествују у шетњи симболичног назива „У ходу с природом“ у недјељу, 23. јуна.

Полазак организоване шетње уређеном пјешачком стазом од „Долине мира“, преко Голог Корана до врела Миљацке планиран је у 9.00 часова.

Како наводе из туристичке организације града Источно Сарајево, на крају шетње кроз предивне пејзаже, за све учеснике биће организован ручак у природи.

- Стаза уопште није захтјевна, те понесите добру вољу и спремите се за дан пун природних љепота и дружења - поручили су из Туристичке организације града Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Анђела Вуковић са Пала награђена на међународној научној конференцији у Москви Анђела Вуковић са Пала награђена на међународној научној конференцији у Москви
Паљанин испалио више хитаца након свађе Паљанин испалио више хитаца након свађе
На уличном баскету на Палама побједила екипа из Холандије На уличном баскету на Палама побједила екипа из Холандије
Најчитаније
  • Паљанин испалио више хитаца након свађе
    14h 49m
    3
  • Источно Ново Сарајево: Казне за уништавање имовине на дјечијим игралиштима
    15h 28m
    3
  • Подвизи и страдања браће Николић
    7h 45m
    0
  • ВиК Пале: Обавјештење
    13h 39m
    5
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – академик Петар Мандић
    6h 51m
    0