U nedjelju šetnja pješačkom stazom do vrela Miljacke u Palama

19.06.2024. 12:10
0
IZVOR: katera.news

Turistička organizacija grada Istočno Sarajevo poziva sve ljubitelje prirode da učestvuju u šetnji simboličnog naziva „U hodu s prirodom“ u nedjelju, 23. juna.

Polazak organizovane šetnje uređenom pješačkom stazom od „Doline mira“, preko Golog Korana do vrela Miljacke planiran je u 9.00 časova.

Kako navode iz turističke organizacije grada Istočno Sarajevo, na kraju šetnje kroz predivne pejzaže, za sve učesnike biće organizovan ručak u prirodi.

- Staza uopšte nije zahtjevna, te ponesite dobru volju i spremite se za dan pun prirodnih ljepota i druženja - poručili su iz Turističke organizacije grada Istočno Sarajevo.

Komentari 0
Povezane vijesti
Iz budžeta predsjednika Republike Srpske biće odobrena sredstva za izgradnju vrtića u Palama Iz budžeta predsjednika Republike Srpske biće odobrena sredstva za izgradnju vrtića u Palama
Novosađani pobjednici turnira u uličnom basketu Novosađani pobjednici turnira u uličnom basketu
Obilježene 34 godine od formiranja Prve romanijske pješadijske brigade Obilježene 34 godine od formiranja Prve romanijske pješadijske brigade
Najčitanije
  • Milan Gluhović na čelu privatne klinike „Dr. Mačkić“
    16h 31m
    0
  • Eksplozija oštetila lokal, dva auta i butik
    13h 59m
    0
  • Najmlađa i beba sa najviše braće i sestara u Rogatici Dušan Mijatović
    23h 42m
    1
  • Marija Kiri - Fizičarka i hemičarka, dvostruka dobitnica Nobelove nagrade
    22h 50m
    0
  • Veći broj studenata na Univerzitetu u Istočnom Sarajevu
    22h 31m
    0