У понедјељак почиње прољећни распуст у Српској

23.04.2021. 11:01
0
ИЗВОР: СРНА

Прољећни распуст у свим школама у Републици Српској почеће у понедјељак, 26. априла и трајаће до петка, 30. априла, како је и планирано школским календаром.

Министар просвјете и културе Наталија Тривић пожељела је свим ученицима, наставницима, руководству школа и ваннаставном особљу угодан и безбрижан одмор и срећне Васкршње празнике, саопштено је из Министарства просвјете.

- Школска година је веома изазовна с обзиром на пандемију и зато свим ученицима, наставницима, руководству школа и ваннаставном особљу желим да овај кратки предах искористе да се одморе на најљепши начин и у кругу блиских особа, како бисмо охрабрени и са новом енергијом успјешно завршили школску годину - навела је Тривићева.

С обзиром на то да је, понедјељак, 3. мај, Васкршњи понедјељак и нерадни дан настава ће у свим основним и средњим школама у Републици Српској почети у уторак, 4. маја.

Коментари 0
Повезане вијести
Плате у Српској највеће за банкаре, најмање за грађевинце Плате у Српској највеће за банкаре, најмање за грађевинце
У Српској рођено 26 беба У Српској рођено 26 беба
Припреме за школу велики удар на кућни буџет Припреме за школу велики удар на кућни буџет
Најчитаније
  • Театар у сарајевских Срба
    10h 10m
    58
  • Посна кромпир чорба
    1h 21m
    1
  • У Власеници осам станова у пожару, на терену и деминери
    5h 27m
    0
  • Зграда у Власеници у пламену (ВИДЕО)
    6h 32m
    0
  • Први велики квиз на отвореном у Палама окупио 35 екипа
    10h 43m
    0