U ponedjeljak počinje proljećni raspust u Srpskoj

23.04.2021. 11:01
0
IZVOR: SRNA

Proljećni raspust u svim školama u Republici Srpskoj počeće u ponedjeljak, 26. aprila i trajaće do petka, 30. aprila, kako je i planirano školskim kalendarom.

Ministar prosvjete i kulture Natalija Trivić poželjela je svim učenicima, nastavnicima, rukovodstvu škola i vannastavnom osoblju ugodan i bezbrižan odmor i srećne Vaskršnje praznike, saopšteno je iz Ministarstva prosvjete.

- Školska godina je veoma izazovna s obzirom na pandemiju i zato svim učenicima, nastavnicima, rukovodstvu škola i vannastavnom osoblju želim da ovaj kratki predah iskoriste da se odmore na najljepši način i u krugu bliskih osoba, kako bismo ohrabreni i sa novom energijom uspješno završili školsku godinu - navela je Trivićeva.

S obzirom na to da je, ponedjeljak, 3. maj, Vaskršnji ponedjeljak i neradni dan nastava će u svim osnovnim i srednjim školama u Republici Srpskoj početi u utorak, 4. maja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina
Slijedi toplotni talas u Republici Srpskoj Slijedi toplotni talas u Republici Srpskoj
Rođeno 17 beba u Srpskoj Rođeno 17 beba u Srpskoj
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    6h 41m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    6h 27m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    7h 48m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    5h 4m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    10h 9m
    0