У потрагу за десетогодишњим дјечаком из Невесиња се укључило 110 припадника ГСС

26.03.2021. 21:25
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

У Невесиње је стигло 110 припадника Горске службе спасавања из цијеле БиХ и покренута је опсежна потрага за десетогодишњим Вукашином Самарџијом.

Дјечак је нестао јуче око 15.30.

– Стигло је око 110 припадника Горске службе спасавања из цијеле БиХ, има полиције и мјештана – рекао је начелник Станице Горске службе спасавања Читлук Жарко Пехар, који руководи потрагом.

Пехар је навео да се претражује шири терен Невесињског поља према Гацку и да су пронађени одређени трагови бицикла у блату.

Терен који се претражује јако је неприступачан.

Припадници Горске службе спасавања потрагу обављају са опремом, псима и дроновима.

Полицијска станица Невесиње јутрос је запримила пријаву да је јуче око 15.30 часова нестао десетогодишњи Вукашин Самарџија, настањен у мјесту Бојишта, општина Невесиње.

Дјечак је висок око 130 центиметара, ситне је грађе, црне косе и црних очију. Посљедњи пут је виђен у јакни плаве боје са бијелим шарама, сивој тренерци и браон гуменим чизмама. Сматра се да се дјечак од куће удаљио бициклом са псом, расе шарпланинац.

Коментари 0
Повезане вијести
Невесињка Марија Појужина - огледало дјеце погинулих бораца Невесињка Марија Појужина - огледало дјеце погинулих бораца
Митровданска офанзива - 5.000 српских војника побиједило 40.000 непријатеља (ВИДЕО) Митровданска офанзива - 5.000 српских војника побиједило 40.000 непријатеља (ВИДЕО)
Двоје погинулих у судару на путу Мостар - Невесиње Двоје погинулих у судару на путу Мостар - Невесиње
Најчитаније
  • Ђајић смијењен због снимка са дрогом (ВИДЕО)
    20h 57m
    12
  • Четворица притвореника у Војковићима ступила у штрајк
    12h 18m
    4
  • Разбојништво у златари, један од пљачкаша пронађен мртав
    22h 48m
    0
  • Потврђена оптужница због насиља у породици у Рогатици
    19h 3m
    0
  • Оглас за посао на Цетињу из 1906: Поред српског, кандидат мора знати и неки од страних језика
    23h 33m
    0